Niebawem Festiwal Smaków w Katowicach | 20-24 XI

Zawsze im kibicuję. Bo mamy tak wiele do zrobienia na Śląsku, że cieszy mnie każda nowa inicjatywa. Przed chwilą skończył się Restaurant Week a za kilka dni rozpocznie się Festiwal Smaków. Podobne formuły imprez mają na celu jedno – skusić Was do wyjścia z domu i sprowokować do odkrycia nowych miejsc. I ja zrobię dokładnie to samo. Na mapie kilkunastu lokalizacji znalazłam swoją niespodziankę – lokal Tai Pan Oriental Taste, który mam nadzieję będzie idealną przystawką przed moją kolejną podróżą do Azji. Polecam wam, jeśli nie byliście wcześniej, odkrycie hinduskiej palety smaków w Thali Hause na Mariackiej i Masala Hause na Mickiewicza – jeden właściciel w dwóch formach kusi tym, co Indie na talerzu mają najcenniejszego – daniami genialnie przyprawionymi. Zasady są proste – w restauracjach testujecie przystawkę i danie za 20 zł, kawiarnie deser i napój mają dla was za 10 zł.

Wszelkie szczegóły są na stronie www imprezy oraz na Facebooku.

Ostryga patronuje wydarzeniu.

graf1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *