KatoBazar – ruszyła maszyna… przygotowania do pierwszej tego typu akcji w regionie!

Pracuję intensywnie, lista się powiększa, poza producentami fajnych produktów myślę też o powstałej ostatnio mapie zakwasów – może da się ktoś namówić na dzielenie się z innymi – wystarczy przyjść ze słoikiem, a może to być początek pięknych domowych wypieków…

Pierwsi dostawcy już się potwierdzają, będą tłoczone soki, fajne konfitury, ekologiczne jajka czy certyfikowane warzywa. Niebawem podamy listę produktów, które będziecie mogli w sobotnie przedpołudnia kupić na improwizowanym bazarze w KATO.

Cała impreza powstaje w kooperacji (pomysł i organizacja po stronie klubokawiarni KATO, a ja, tj. OSTRYGA im pomagam w części merytoryczno-kulinarnej) – jeśli ktoś ma jakiś pomysł i chce nam polecić jakieś fajne produkty z okolicy niech piszę e-maile. Ja wracam do pracy – mam plan, by namówić pewną katowicką cukiernię na sprzedaż własnej roboty cynamonowych krówek, które są boskie!!!

ps. by nie szukać pomiędzy wpisami na blogu – info na temat Kato Bazaru znajdziecie klikając w specjalnie stworzoną na tę okazję zakładkę.

1013811_10151640716214191_516971140_n

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *